Nasz zespół

Naszą placówkę tworzą lekarze z pasją. Jesteśmy zgranym zespołem, współpracującym ze sobą od dłuższego czasu. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu kongresach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą, tak aby móc być na bieżąco z rozwojem poszczególnych gałęzi stomatologii, a także medycyny estetycznej. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zapewniając mu najwyższą jakość usług.

lek. dent. Hanna Sudzińska
Lekarz dentysta
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyła w 2007 roku.
W 2017 roku ukończyła studia podyplomowe „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy” na GWSH w Katowicach.
W gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, dziecięcą , protetyką, stomatologią estetyczną, endodoncją, pedodoncją oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.
dr. n. med. Małgorzata Partyka
Ortodonta
Specjalista ortodonta. Absolwentka wydziału stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od 2008 r. pracownik naukowy w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej UM w Lublinie. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Członkini Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, stale poszerzająca swoją wiedzę podczas licznych szkoleń jak i konferencji naukowych.
lek. dent. Żaneta Poleszak
Lekarz dentysta
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyła w 2013 roku.
Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji I stomatologii dziecięcej.
Optymistka. W pracy kieruje się dobrem pacjenta.
Zafascynowana trekkingiem górskim i narciarstwem. 
lek. dent. Joanna Socha
Lekarz dentysta
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, pierwsze kroki w zawodzie stawiała w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Lublinie gdzie dokładność, rzetelność i dążenie do perfekcjonizmu były zawsze priorytetem. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach specjalistycznych zarówno w kraju jak i za granicą.
Wykorzystywanie najnowszych technologii i metod leczenia stało się przedmiotem jej szczególnego zainteresowania o czym nasi pacjenci przekonują się na co dzień.
lek. dent. Magdalena Szacoń
Lekarz dentysta
Absolwentka Uniwerystetu Medycznego w Lublinie. Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2015r. W gabinecie Stomatologia Zdrowy Uśmiech wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i stomatologii dziecięcej. Szczególnie dużą uwagę przywiązuje do profilaktyki próchnicy i chorób przyzębia. W swojej pracy kieruje się zasadą: “lecz tak, jakbyś sam chciał być leczony”. Prywatnie pasjonatka Bieszczadów i zdrowego odżywiania.
lek. dent. Jagoda Walczyk - Bzoma
Lekarz dentysta
Absolwentka wydziału stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracownik w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii UCS w Lublinie. Ukończyła Curriculum Implantologiczne. W gabinecie wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.
mgr Dorota Pawlik
asystentka stomatologiczna
mgr Monika Kurys
asystentka stomatologiczna