Radiowizjografia PLANMECA PROSENSOR

Najnowszy system radiowizjografi cyfrowej firmy PLANMECA poprzez zastosowanie cyfrowego czujnika ogranicza dawkę promieniowania o 95%. To duże bezpieczeństwo dla Pacjenta, a dla lekarza dokładny obraz struktur anatomicznych.

Czytaj dalej

EndoPilot Comfort Plus

Endopilot niemieckiej firmy Schlumbohn – pierwsze tego typu urządzenie łączące w sobie endometr, mikrosilnik endodontyczny, pistolet do wypełniania kanałów ciekłą gutaperką I plugger.

Czytaj dalej

Zoom! Advanced Power

Zoom! Advanced Power to już trzecia generacja gabinetowego systemu wybielania zębów amerykańskiej firmy DISCUS Inc. (www.discusdental.com) – światowego lidera w dziedzinie stomatologii estetycznej. System Zoom! stosowany jest z powodzeniem od blisko 8 lat w ponad 90 krajach na całym świecie.

Czytaj dalej

Master Flux PLUS

Sedacja wziewna to bardzo przyjazna i bezpieczna metoda walki z lękiem przed bólem.Znajduje zastosowanie w stomatologii oraz w różnych innych dziedzinach medycyny.

Czytaj dalej

Piaskarka profilaktyczna EMS

Wysokiej klasy piaskarka Szwajcarskiej Firmy EMS, umożliwia oczyszczenie zębów pacjenta z osadów powstałych w wyniku palenia tytoniu, picia kawy czy herbaty.

Czytaj dalej

Lupa stomatologiczna

Umożliwia lekarzowi pracę w powiększeniu, a co za tym idzie większą precyzję.

Czytaj dalej

Monitor i kamera wewnątrzustna

Dzięki kamerze wewnątrzustnej możemy pokazać na monitorze stan jamy ustnej.

Czytaj dalej

QuickSleeper 3

QUICKSLEEPER jest systemem, który całkowicie zrewolucjonizował jakość i skuteczność znieczuleń.

Czytaj dalej